Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 72 | Značka: Arché

Kožená brašna historizující

4 200 Kč
Skladem

Velká kožená brašna s vázáním vyrobená volně podle vzoru loveckých brašen z poloviny 19.stol, Formát A4, s nastavitelným uchem a dvěma kapsami.

Můžeme doručit do:
27.6.2024
Kategorie: Kůže

Tato velká brašna je inspirovaná loveckými brašnami z 1.pol.19.století. Je vyrobená z 1,5 mm silné, tříslem činěné hovězí usně, ručně barvená a pečlivě ručně šitá. Neobsahuje žádné kovové komponenty. Veškerá zavírání jsou na kožené šňůrky. Pojme předměty a dokumenty mírně větší než je velikost A4. Obsahuje dvě vnitřní  kapsy...jednu velkou tenkou na dokumenty přes celá záda brašny, druhou menší hlubší (cca 22x14x2cm) se zavíráním na klopu. Ucho brašny je délkově nastavitelné pomocí šněrování v délce +- od 100 do 120cm. Klopa brašny má ponechaný jen mírně začištěný přirozený okraj usně. Její tvar se tedy může výrobek od výrobku lišit!

Brašna je ručně barvená. Konečný odstín se od toho, který Vám zobrazuje monitor, může mírně lišit v závisloti na Vašem monitoru a na každém jednom konkrétním barvení. 

Velikost: 34 x 27 x 6cm (š x v x h)

           ucho nastavitelné +- od 100 do 120 cm (na požádání ožno zkrátit či prodloužit))

Tříslem činěná kůže je přírodní materiál, který se od svých více upravených či umělých kolegů liší vysokou trvanlivostí, ale také mírnou povrchovou nejstejnorodostí - pozůstatky drobných jizviček či kožních záhybů jsou jeho přirozenou osobitou součástí.