Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 267 | Značka: Arché

Lucerna ze snappapu velká

740 Kč
Do týdne

Přenosná dekorativní a trvanlivá lucerna z pratelného papíru, která dobře poslouží jako lampiónek, lucerna na piknik, lampička do interiéru či na verandu.

Kategorie: Snappap

Přenosná dekorativní lucerna ze snappapu je ručně šitá i barvená, lehoučká a odolná. Dobře se hodí pro děti jako lampionek, jako dekorativní lampička na piknik, do interiéru či k zavěšení na verandě. Není určená trvale na déšt ale občasné zmoknutí ji nijak neuškodí. V klidné poloze do ní lze umístit klasickou svíčku, ale vždy ve skleničce. V případě, že lampičku budete používat v pohybu, doporučujeme  raději elektrický zdoj světla - elektrickou svíčku či baterku.

Lampička má odnímatelné ouško a sundavací víčko. Je bez světelného zdroje!

Rozměry: 24 x 12 cm

Proč zvolit Snappap

1) Je krásný a příjemný na dotek

2) Je pevný a přitom lehký a tenký

3) Je v celém procesu výroby šetrný k přírodě, vyrábí se z čistě přírodních surovin -  zbytkového dřeva a přírodního latexu. 

4)Je to rostlinný materiál vhodný pro vegany.

5) Je uživatesky příjemný - dá se šetrně prát.

Více o pratelném papíru se můžete dozvědět zde:Pinatex a Snappap

Vyzkoušejte tento šetrný, neotřelý materiál a nechte se jím překvapit!

 

Výrobek je kompletně ruční práce...barevný odstín se může mírně lišit od původní předlohy a od zobrazení Vašeho monitoru.