Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 219 | Značka: Arché

Pouzdro ze snappapu s motivem měsíce

440 Kč
Do 3 dnů

Pouzdro z pratelného papíru, tzv. snappapu - krásného, moderního a k přírodě šetrného materiálu s neobvyklými vlatnostmi. Rozměrem je pouzdro vhodné i na doklady typu technického průkazu.

Kategorie: Snappap

Pouzdro ze Snappapu s ručně zlatou barvou tištěným motivem měsíce. Pouzdre není šité, je spojené nýty. Zapíná se na dva magnety a velikostí se hodí i na doklady typu technického průkazu. Lze ho použít také jako peněženku.

Pratelný papír, nebo také snappap či leather-paper je moderní k přírodě štrný materiál. Je cca 1 mm silný, povrchem i možnostmi barvení a potisků připomíná papír, ale pevností je podobný tenké kůži. Jeho základem je papír, který je napuštěný přírodním latexem. Ten způsobuje, že se materiál dá šetrně prát a je pevný a odolný. 

Proč zvolit Snappap

1) Je krásný a příjemný na dotek

2) Je pevný a přitom lehký a tenký

3) Je v celém procesu výroby šetrný k přírodě, vyrábí se z čistě přírodních surovin -  zbytkového dřeva a přírodního latexu. 

4)Je to rostlinný materiál vhodný pro vegany.

5) Je uživatesky příjemný - dá se šetrně prát.

Více o pratelném papíru se můžete dozvědět zde: Pratelný papír - Snappap

Výrobek je kompletně ruční práce, ručně šitý i barvený...barevný odstín se může mírně lišit od původní předlohy a od zobrazení Vašeho monitoru.