Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 225 | Značka: Arché

Kožená kabelka Handy - přírodní

1 720 Kč
Do týdne

Praktická stylová kabelka vyrobená z 1,5mm silné hovězí kůže. Ručně barvená i šitá - věrná pomocnice pro každodenní pochůzky.

Kategorie: Tašky a kabelky

Jednoduchá, praktická a přeci velmi osobitá kabelka vyrobená z 1,5mm silné hovězí kůže. Ručně barvená do šesti různých odstínů, ručně šitá pevnou voskovanou nití - pomocnice pro každodenní pochůzky s dlohou životností :-). Tenké ouško si lze délkově upravit - střižené je do crossbody délky. Kabelka je bez podšívky a bez kapes. Zapíná se na magnet.

Rozměry cca: v17 x š20,5-22 x 2 cm

Na přání je možné ji vyrobit v libovolné barvě.

ýrobek je ruční práce a každý je originál. Barvení je ruční a berevnost každého konkrétního produktu se může drobně lišit o vyfotografované předlohy.

Tříslem činěná kůže je přírodní šetrně činěný materiál, který se od více upravených či umělých materiálů liší vysokou trvanlivostí, ale také mírnou povrchovou nejstejnorodostí - pozůstatky drobných jizviček či kožních záhybů jsou její přirozenou součástí. Také barevný odstín se může v průběhu času měnit. To vše dodává každému výrobku z přírodní kůže na jedinečnosti a osobitosti. K trvalé kráse mu pomáhá občasná laskavá péče jeho majitele:).