Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 63 | Značka: Arché

Kožená peněženka Klasik hnědá

1 850 Kč
Do týdne

Klasická peněženka hodná pro pámy i dámy, ručně barvená i šitá pevnou voskovanou nití z tříslem činěné hovězí usně. Pečlivě zpracovaná, jednoduchého praktického střihu. Sázka na jistotu :).

Kategorie: Peněženky

Klasická peněženka, ručně barvená i šitá z 2 a 1,5 mm silné tříslem činěné hovězí kůže. Pečlivě zpracovaná, jednoduchého praktického střihu. Zapíná se na druk. Pod kapsu na mince lze umístit oblíbenou kartu a mít ji tak stále při ruce. Zkrátka peněženka, která neurazí a nebudete jí potřebovat vyměnit mnoho let. Leda snad když byste sami chtěli ;-).

Rozměry: 10,5 x 9,5 x 2cm

Vyráběna pečlivě, ručně, s úctou k materiálu.

Peněženka je ručně barvená, barevnost každého konkrétního kusu se může mírně lišit od zobrazené předlohy s ohledem na chování materiálu a zobrazení Vašeho monitoru.

Tříslem činěná kůže je přírodní materiál, který se od více upravených či umělých materiálů liší mírnou povrchovou nejstejnorodostí, pozůstatky drobných jizviček či  kožních záhybů. Také barevný odstín se v průběhu času zpravidla mírně mění.  To vše dodává každému koženému výrobku na jedinečnosti a osobitosti. K trvalé kráse mu pomáhá občasná laskavá péče jeho majitele:).