Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 69 | Značka: Arché

Kožená taška pánská malá tmavě hnědá

2 720 Kč
Do týdne

Parktická i elegantní malá pásnká brašna - ručně barvená i šitá pevnou voskovanou nití z přírodní tříslem činěné usně. TAška má jednu menší kapsu a nastavitelné ucho. 

Kategorie: Kůže

Praktická malá taška určená předně pro pány ale nerazí ani na dámském rameni. Bude Vaším společníkem na dlouhá léta. Je vyrobená pečlivě z tříslem činěné hovězí usně, ručně barvená do sytě hnědého odstínu, ručně šitá pevnou voskovanou nití. Taška má jednu kapsu a ucho nastavitelné na délku 80 - 125 cm (na požádání lze délku ucha ještě prodoužit). Zapíná se na dva magnety.

Rozměry: 20,5 x 18 x 3,5 cm

Vyráběna kompletně ručně s úctou k materiálu.

 Taška je ručně barvená, barevnost každého konkrétního kusu se může mírně lišit od zobrazené předlohy s ohledem na chování materiálu a zobrazení Vašeho monitoru.

Tříslem činěná kůže je přírodní šetrně činěný materiál, který se od více upravených či umělých materiálů liší vysokou trvanlivostí, ale také mírnou povrchovou nejstejnorodostí - pozůstatky drobných jizviček či kožních záhybů jsou její přirozenou osobitou součástí.