Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 66 | Značka: Arché

Kožená taška pánská A4 koňak

5 600 Kč
Do 3 dnů

Pánská brašna z české 2mm silné tříslem činěné usně. Ručně šitá i barvená. Velikost 34 x 24 x 4 cm. S kapsou na dokumenty, kapsou na drobnosti a nastavitelným popruhem.

Kategorie: Kůže

Pánská brašna z 2mm silné tříslem činěné hovězí usně. Ručně šitá i barvená. Koncipovaná na velikost A4 s jednou hlavní kapsou, jednou kapsou na dokumenty a jednou menší kapsou na drobnosti - peněženku, telfon, atp.. Zapíná se na klasickou přezku a má posílené dno, pro pevnější tvar. Decentní ouško na víku umožňuje snadnějšíc uchopení či odložení. Ucho je nastavitelné pro délku 115 - 135 cm. Je možné ji nosit přes rameno i jako crossbody.

Rozměry: 34 x 24 x 4cm

Taška je ručně barvená, barevnost každého konkrétního kusu se může mírně lišit od zobrazené předlohy s ohledem na chování materiálu a zobrazení Vašeho monitoru.

Vyráběna kompletně ručně s úctou k materiálu.

Tříslem činěná kůže je přírodní šetrně činěný materiál, který se od více upravených či umělých materiálů liší vysokou trvanlivostí, ale také mírnou povrchovou nejstejnorodostí - pozůstatky drobných jizviček či kožních záhybů jsou její přirozenou osobitou součástí.