Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 241 | Značka: Arché

Kabelka z Piñatexu mini bílá

1 090 Kč
Do 3 dnů

Romantická drobná kabelka z Piňatexu a bavlněného ouška. Lehoučká a praktická, navržená tak, aby se do ní vešlo přesně akorát to nejnutnější z osobních věcí. Hodí se na slavnostní příležtosti i na každodenní nošení. Ouško je snadno vyměnitelné a jeho délku lze upravit na míru.

Kategorie: Piñatex

Jednoduchá, minimalistická kabelka vyrobená z Piñatexu. Piñatex je 100% přírodní rostlinný materiál, který se vlastnostmi podobá kůži, ale vyrábí se z vláken listů anansových palem a je vhodný i pro vegany. Kabelka je šitá pevnou voskovanou nití, je bez podšívky i kapes, má délkově upravitelné ouško z nádherného bavněného motouzu a zapínání na magnet.

Rozměry: v15 xš23 x 2 cm, ouško 120 cm

Vyráběna s úctou k materiálu.

Proč si vybrat výrobek z Piñatexu?

1) Je to krásný a neokoukaný materiál s vlastnostmi podobnými kůži, oblíbený předními světovými návrháři a designéry

2) Je lehký a odolný

3) Jedná se o materiál čistě rostlinného původu, ekologicky šetrný splňující přísné ekologické normy

4) Výrobce  Piñatexu - firma Ananas Anam klade velký důraz na sociální odpovědnost - koupí výrobků z Piñatexu podporujete komunity pěstitelů ananasu a trvalou udržitelnost jejich produkce.

 

Více o piñatex se můžete dozvědět zde: Piñatex