Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 153 | Značka: Arché

Kožená korunka zlatá

820 Kč
Do 3 dnů

Rostoucí zlatá koruna z pevné kůže,na posuvné zapínání se skleněnými drahokamy. Barvená nezávadnou speciální barvou na kůži. Skvělý dárek, který vydrží!

Kategorie: Kůže

Nastavitelná a trvanlivá koruna, která poroste s Vašimi dětmi. Základ koruny tvoří 2-2,5mm silná třílem činěná useň barvená zdravotně nezávdnou barvou. Ozdobena je skleněnými drahokamy přilepeným metodou hot fix. Velikost koruny lze snadno nastavit pro hlavičky malých i velkých(dospělých) králů a královen. Zapínání je na sedlářský knoflík ....zápínání i nastevení velikosti je jednoduché a dobře drží, jen je potřeba knoflíčk čas od času dotáhnout.

Koruna je produktem naší rodinné potřeby, kdy náš tříletý syn toužil mít kostým krále a jediné koruny, které se nám dařilo sehnat byly plastové s výdrží maximálně pár týdnů, častěji i méně. Po vystřídání pár takových korun jsem se rozhodla, že to musí jít i jinak. Od té doby naše kožené koruny zabydlují domácnosti našich přátel i školkové třídy našich dětí:). 

Koruna není vhodná pro děti mladší tří let!!! Hrozí nebezpečí spolknutí malých částí.