Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 282 | Značka: Arché

Kožený náramek s prořezy

430 Kč
Skladem

Rezavý dámský náramek s prořezy. Ručně barvený vyrobený z 2mm silné hovězí usně. Nastavitelný pro obvod zápěstí 17,5 - 20 cm.

Můžeme doručit do:
29.7.2024
Kategorie: Kůže

Rezavý dámský náramek s prořezy. Ručně barvený vyrobený z 2mm silné hovězí usně. Nastavitelný pro obvod 17,5 - 20 cm. Přírodního designu.

Rozměry: cca 21,5 x 1,6cm.

Výrobek je ruční práce, každý kus je originál a barevnost každého konkrétního produktu se může drobně lišit od vyfotografované předlohy.

Náramek lze vyrobit v libovolné barvě...stačí napsat do poznámky v objednávce.

Vyráběn s úctou k materiálu.

Tříslem činěná kůže je přírodní šetrně činěný materiál, který se od více upravených či umělých materiálů liší vysokou trvanlivostí, ale také mírnou povrchovou nejstejnorodostí - pozůstatky drobných jizviček či kožních záhybů jsou její přirozenou součástí. Také barevný odstín se může v průběhu času měnit. To vše dodává každému výrobku z přírodní kůže na jedinečnosti a osobitosti. K trvalé kráse mu pomáhá občasná laskavá péče jeho majitele:).