Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 126 | Značka: Arché

Kožený penál vázací hnědý

440 Kč
Do 3 dnů

Jednoduchý štíhlý penál z přírodní tříslem činěné kůže, ručně šitý i barvený se zavíráním vázací šňůrkou a ponechaným přírodním okrajem klopy.

Kategorie: Kůže

Jednoduchý štíhlý penál přírodního designu se zavírá pomocí šněrovaví, jeho klopa má ponechaný přirozený kraj usně ( tvar se tedy může výrobek od výrobku lišit)! Je vyrobený z přírodní tříslem činěné usně, ručně šitý i barvený.

Rozměry: 19 x 6,5 x 2 cm

Penál je barvený ručně. Konečný odstín se tedy od toho, který Vám zobrazuje monitor, může mírně lišit v závisloti na Vašem monitoru a na každém jednom konkrétním barvení. 

Výrobek lze po domluvě vyrobit v libovolné barvě.

 

Produkt je vyrobený z tříslem činěná kůže. To je přírodní materiál, který se od svých více upravených či umělých kolegů liší vysokou trvanlivostí, ale také mírnou povrchovou nejstejnorodostí - pozůstatky drobných jizviček či kožních záhybů jsou jeho přirozenou osobitou součástí.