Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 114 | Značka: Arché

Kožená ledvinka psaníčko světle hnědé

2 120 Kč
Do týdne

Kožená ledvinka ve světlejším hnědém odstínu s páskem - elegantní řešení pro nošení důležitých drobností a zároveň originální doplněk, který Vám dlouho vydrží. Rozměry 22 x 11 x 3 cm,

Kategorie: Ledvinky

Elegantní kožená ledvinka  světlejšího hnědého odstínu z 1,5 mm silné hovězí usně. Ručně barvená i šitá, s nastavitelným opaskem - max. na 115cm.Bez podšívky a bez kapes.Originální doplněk, který Vám zjedndušší život a vydží velmi dlouho. 

Rozměr: 22 x 11 x 3cm 

Možno objednat i v jiném barevném provedení.

Vyráběna trpělivě s úctou k ruční práci a materiálu.

Tříslem činěná kůže je přírodní materiál, který se od více upravených či umělých materiálů liší mírnou povrchovou nejstejnorodostí, pozůstatky drobných jizviček či  kožních záhybů. Také barevný odstín se v průběhu času zpravidla mírně mění.  To vše dodává každému koženému výrobku na jedinečnosti a osobitosti. K trvalé kráse mu pomáhá občasná laskavá péče jeho majitele:).