Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 147 | Značka: Arché

Kožená ledvinka Simple červená

1 820 Kč
Do týdne

Elegantní kožená ledvinka s páskem, kompletně ručně vyrobená z tříslem činěné ručně barvené hovězí kůže. Vel. 26 x 14cm.

Kategorie: Ledvinky

Elegantní kožená ledvinka jednoduchého střihu z 1,5 mm silné hovězí usně. Ručně barvená i šitá s páskem pro obvod až 115cm. Štíhejší postavy si pásek mohou zkrátit. Levinka je bez podšívky a bez kapes.

Rozměr: 26 x 14 x cca 2-3cm 

Možno objednat i v libovolném barevném provedení.

Výrobek je ruční práce a každý je originál. Barvení je ruční a barevnost každého konkrétního produktu se může drobně lišit o vyfotografované předlohy.

Tříslem činěná kůže je přírodní šetrně činěný materiál, který se od více upravených či umělých materiálů liší vysokou trvanlivostí, ale také mírnou povrchovou nejstejnorodostí - pozůstatky drobných jizviček či kožních záhybů jsou její přirozenou součástí. Také barevný odstín se může v průběhu času měnit. To vše dodává každému výrobku z přírodní kůže na jedinečnosti a osobitosti. K trvalé kráse mu pomáhá občasná laskavá péče jeho majitele:).