Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 54 | Značka: Arché

Kožená peněženka Klasik červená

1 850 Kč
Do týdne

Jednoduchá a elegantní dámská peněženka klasického střihu. Vyrobená z ručně šité i barvené hovězí kůže. Temperamentní pomocnice, která Vám vydrží tak dlouho, jak si Vy budete přát.

Kategorie: Kůže

Jednoduchá a elegantní sytě červená dámská peněženka klasického střihu. Vyrobená z tříslem činěné ručně barvené hovězí kůže (vrch síla 2mm, vnitřní díly 1,5mm), se čtyřmi přihrádkami pro karty, kapsou na mince a jednou kapsou na bankovky. Pod kapsou na mince je skrytá ještě jedna přihrádka na karty. Zapíná se na druk.

Rozměry: 10,5 x 9,5 x 2cm 

Vyráběna trpělivě s úctou k ruční práci a materiálu.

Peněženka je ručně barvená, barevnost každého konkrétního kusu se může mírně lišit od zobrazené předlohy s ohledem na chování materiálu a zobrazení Vašeho monitoru.

Tříslem činěná kůže je přírodní materiál, který se od více upravených či umělých materiálů liší mírnou povrchovou nejstejnorodostí, pozůstatky drobných jizviček či  kožních záhybů. Také barevný odstín se v průběhu času zpravidla mírně mění.  To vše dodává každému koženému výrobku na jedinečnosti a osobitosti. K trvalé kráse mu pomáhá občasná laskavá péče jeho majitele:).