Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 60 | Značka: Arché

Kožená peněženka Klasik modrá - petrolejová

1 850 Kč
Do týdne

Sympatická peněženka pro pány i dámy v univerzální teplě modré s petrolejovým nádechem. Peněženka je ručně barvená i šitá pevnou voskovanou nití. Vyrobená pečlivě z přírodní hovězí hlazenice.

Kategorie: Peněženky

Sympatická peněženka vhodná  pro pány i dámy v netradiční modré s petrolejovým nádechem. 

Peněženka je ručně barvená i šitá z 2 a 1,5 mm silné hovězí hlazenice. Pečlivě zpracovaná, jednoduchého praktického střihu. Zapíná se na druk. Pod kapsou na mince je skrytá další přihrádka na karty. 

Rozměry: 10,5 x 9,5 x 2cm

Peněženka je ručně barvená, barva každého jednoho konkrétního kusu se může mírně lišit od vyfotografované předlohy v závislosti na vlastnostech materiálu a zobrazení Vašeho monitoru.

Vyráběna kompletně ručně s úctou k materiálu.

Tříslem činěná kůže je přírodní šetrně činěný materiál, který se od více upravených či umělých materiálů liší vysokou trvanlivostí, ale také mírnou povrchovou nejstejnorodostí - pozůstatky drobných jizviček či kožních záhybů jsou její přirozenou osobitou součástí.