Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 51 | Značka: Arché

kožená peněženka Klasik rezavá

1 850 Kč
Skladem

Osobitá dámská peněženka v rezavém odstínu z 1,5mm silné tříslem činěné kůže. Ručně barvená a ručně šitá  věrná pomocnice, která dodá svěžet Vašim každodenním pochůzkám.

Můžeme doručit do:
29.7.2024
Kategorie: Kůže
Záruka: 2 roky

Osobitá dámská peněženka v rezavém odstínu, ručně barvená i šitá z 1,5 mm silné tříslem činěné hovězí hlazenice. Pečlivě zpracovaná, jednoduchého praktického střihu. Zapíná se na druk. Pod kapsu na mince lze umístit oblíbenou kartu a mít ji tak stále při ruce. Zkrátka peněženka, která dodá svěžest Vašim každodenním pochůzkám a nebudete ji chtít ani potřebovat vyměnit mnoho let. 

Rozměry: 10,5 x 9,5 cm

Na přání je možné ji vyrobit v libovolné barvě a zvolit barvu kování.

Vyráběna kompletně ručně s úctou k materiálu.

Tříslem činěná kůže je přírodní šetrně činěný materiál, který se od více upravených či umělých materiálů liší vysokou trvanlivostí, ale také mírnou povrchovou nejstejnorodostí - pozůstatky drobných jizviček či kožních záhybů jsou její přirozenou osobitou součástí.