Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 96 | Značka: Arché

Kožená peněženka malá světle hnědá

1 660 Kč
Do týdne

Krásná, elegantní, kompaktní a přesto velmi tvanlivá peněženka. Kompletně ručně šitá i barvená. Z kombinace tříslem činěné kozinky a hověziny.

Kategorie: Peněženky

Krásná, jednoduchá a elegantní  peněženka, kompletně ručně barvená i šitá. Vrch je ze 2 mm silné hověziny, vitřek z 1mm silné kozinky. Obě usně jsou tříslem činěné. Výsledkem je bytelná a přesto tenká a kompaktní peněženka, vhodná pro pány i dámy. Pečlivě zpracovaná, jednoduchého praktického designu. Zapínání je na vnitřní magnet, ale  lze ho zvolit....žádné, vnější na druk, či vnitřní magnet.

Rozměry: 11 x 8,8 cm

Na přání je možné ji vyrobit i v jiné barvě a kromě zapínání zvolit také barvu kování.

Výrobek je ruční práce a každý je originál. Barvení je ruční a barevnost každého konkrétního produktu se může drobně lišit o vyfotografované předlohy.

Tříslem činěná kůže je přírodní šetrně činěný materiál, který se od více upravených či umělých materiálů liší vysokou trvanlivostí, ale také mírnou povrchovou nejstejnorodostí - pozůstatky drobných jizviček či kožních záhybů jsou její přirozenou osobitou součástí.