Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 93 | Značka: Arché

Kožená peněženka malá zelená

1 760 Kč
Do týdne

Praktická i elegantní peněženka v mechově zelených odstínech pro všechny dámy i pány, kteří mají rádi skladnost a jednoduchost.

Kategorie: Peněženky

 Jednoduchá a elegantní peněženka v příjemných mechových odstínech vhodná pro Karkulku, vlka, Jeníčka, myslivce i jezinku, pokud mají rádi jednoduchost a nechtějí nosit mnoho karet. Peněženka je kompletně ručně barvená i šitá. Vrch je ze 2 mm silné hověziny, vitřek z 1mm silné kozinky. Obě usně jsou tříslem činěné. Výsledkem je pečlivě zpracovaná bytelná a přesto tenká a kompaktní peněženka bez zapínání se dvěma kapsami na karty (kterých celkem pojme max. 4 - 5), zapínací kapsou na mince a jedním oddílem na bankovky. Dobrá volba pro "kapsáře či kapsářky"...všechny ty, kdo rádi nosí peněžeku v kapse kalhot či sukének.

Rozměry: 11 x 8,8 x 1 cm

Bez příplatku lze vyrobit také s vnějším zapínáním či vnitřním magnetem. Volbu stačí napsat při objednávce do poznámky.

Každý konkrétní výrobek je originál! Barvení je ruční práce a barevnost každého výrobku se může mírně lišit od vyfotografované předlohy.

Vyráběna s úctou k materiálu.

Tříslem činěná kůže je přírodní šetrně činěný materiál, který se od více upravených či umělých materiálů liší vysokou trvanlivostí, ale také mírnou povrchovou nejstejnorodostí - pozůstatky drobných jizviček či kožních záhybů ke kůži patří a jsou její přirozenou osobitou součástí.