Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 216 | Značka: Arché

Peněženka Klasik ze snappapu červená

1 150 Kč
Do týdne

Sympatická peněženka z pratelného papíru - krásného, moderního a k přírodě šetrného materiálu s neobvyklými vlatnostmi.

Kategorie: Snappap

Temperamentní peněženka z netradičního materiálu -  pratelného papíru - snappapu.Peněženka je prostorná a přesto štíhlá a lehká. Má oddělení na bankovky, několik kapes na karty a kapsu na mince.Zapíná se na druk.

Rozměry: 10,5 x 9,5 cm

Pratelný papír, nebo také snappap či leather-paper je moderní k přírodě šetrný materiál. Je cca 1 mm silný, povrchem i možnostmi barvení a potisků připomíná papír, ale pevností je podobný tenké kůži. Jeho základem je papír, který je napuštěný přírodním latexem. Ten způsobuje, že se materiál dá šetrně prát a je pevný a odolný.  

Proč zvolit Snappap

1) Je krásný a příjemný na dotek

2) Je pevný a přitom lehký a tenký

3) Je v celém procesu výroby šetrný k přírodě, vyrábí se z čistě přírodních surovin -  zbytkového dřeva a přírodního latexu. 

4)Je to rostlinný materiál vhodný pro vegany.

5) Je uživatesky příjemný - dá se šetrně prát.

Více o pratelném papíru se můžete dozvědět zde: Snappap - pratelný papír

 

Vyzkoušejte tento šetrný, neotřelý materiál a nechte se jím překvapit!

Výrobek je kompletně ruční práce...barevný odstín se může mírně lišit od původní předlohy a od zobrazení Vašeho monitoru.