Vážení zákazníci, při výběru zboží vždy sledujte předpokládanou dobu dodání jednotlivých produktů. V případě, že potřebujete zboží rychleji, neváhejte nás kontaktovat, vždy se Vám pokusíme v rámci našich možností vyjít vstříc.
Kód: 213/MOD 213/SED 213/VIN 213/CER 213/PAP Zvolte variantu | Značka: Arché

Peněženka psaníčko ze snappapu v několika odstínech

290 Kč
Do 3 dnů Do 3 dnů Do 3 dnů Do 3 dnů Do 3 dnů Zvolte variantu
Varianta:

Drobné peněženky z pratelného papíru, tzv. snappapu ve tvaru psaníčka se zapínáním na magnet, Na výběr v několika barevných variantách.

Rozměry: 12,5cm x 8 cm

Kategorie: Snappap

Drobné peněženky z pratelného papíru, tzv. snappapu ve tvaru psaníčka se zapínáním na magnet, Na výběr v několika barevných variantách.

Rozměry: 12,5cm x 8 cm

Pratelný papír, nebo také snappap či leather-paper je moderní k přírodě štrný materiál. Je cca 1 mm silný, povrchem i možnostmi barvení a potisků připomíná papír, ale pevností je podobný tenké kůži. Jeho základem je papír, který je napuštěný přírodním latexem. Ten způsobuje, že se materiál dá šetrně prát a je pevný a odolný. 

Proč zvolit Snappap

1) Je krásný a příjemný na dotek

2) Je pevný a přitom lehký a tenký

3) Je v celém procesu výroby šetrný k přírodě, vyrábí se z čistě přírodních surovin -  zbytkového dřeva a přírodního latexu. 

4)Je to rostlinný materiál vhodný pro vegany.

5) Je uživatesky příjemný - dá se šetrně prát.

Více o pratelném papíru se můžete dozvědět zde: Pratelný papír - Snappap

Výrobek je kompletně ruční práce, ručně šitý i barvený...barevný odstín se může mírně lišit od původní předlohy a od zobrazení Vašeho monitoru.